Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Suriyeli Kiracılarım! (11)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Suriyeli Kiracılarım! (11) (Mehmet 53 Y., İstanbul)

Bacaklarının arasına yerleştim. Dizlerinin arkasından tutarak biraz kendime çekip götünü kaldırdım. Tahire büyük ela gözleri ile bakıyordu bana. Gözlerindeki korkuyu görebiliyordum, ama bu noktadan sonra geri dönüş yoktu artık. Kondomlu sikimi sıvazladım biraz daha, ardından da minik amına bastırmaya başladım. İlk anda sikimin kafası içine girdiğinde boşalacak gibi oldum. Daracık bir amdı Tahire'ninki. Kendimi çektim geri, sikimi çıkardım amından.

Tahire aynı korkulu gözlerle bakarken, "Amın daracıkmış güzelim!" dedim keyifle. Ardından tekrar bastırdım. Sikimin kafası yine amındaydı. Birkaç saniye o şekilde kaldım. Amı sikimi alabilecek mi diye düşünmeden edemiyordum. Yavaş yavaş bastırmaya başladığımda Tahire başını geriye atıp gözlerini kapatarak dudaklarını ısırdı. "Ihhh!" diye ince bir inilti çıkıyordu dudaklarından. Sikimi bastırdıkça amı açılıp genişliyordu, ama karımın göt deliği kadar dardı yine de. Amı daracık olsa da sikimi yarısından fazla almıştı içine biraz sonra. Bunda yağ gibi kaygan kondomun da etkisi vardı elbette. Onu da takmasam Tahire'nin minik amından ateş çıkacağı muhakkaktı.

Daha önce de genç kızları siktiğim olmuştu, ama onlar bu işi para karşılığında, orospu oldukları için yapıyorlardı. Amları da genişlemişti yarak yiye yiye. Ama Tahire onlar gibi değildi. Açılmamış gül goncasıydı amı. İniltilerinin arasında gözlerini açtı, alt dudağını ısırıyordu ara sıra. Dizlerinin arkasından tutmuştum sıkıca. Kenetlenmiş bir haldeydik. Bir süre o şekilde bekledim, bekledikçe Tahire'nin acısının azaldığını fark etmiştim çünkü.

Kalbim sikimde atıyor sanki zonkluyordu devamlı. Yeniden bastırmaya başladım sikimi. Tahire'nin amı yine lastik gibi açılmaya başlarken sikim de içine giriyordu. Ancak bu anlarda çektiği acı, çıkardığı iniltiler had safhaya varmıştı. Sikimin tamamen amına girmesine iki parmak kala durdum. Tahire inlemiyor anırıyordu adeta. Dudaklarını sıkıyor, emiyor, burnundan ve ağzından sıcak ve yoğun nefesler alıp veriyordu hiç durmadan. İnce, narin bedeni titriyor, bir kuş gibi çırpınıyordu. Ellerini yatağa atmış çarşafı çekiştiriyordu.

İniltilerinin arasında Arapça bir şeyler söylemeye başladı. Ancak ne dediğini bilmediğim için öylece bakıyordum. Kalan iki parmak sikimi de sokmak için sabırsızlanıyordum, ama sikim daha fazla ileri gidecek gibi değildi. Yüklendikçe amı aynı kuvvetle sikimi geri itiyordu. Amının dibine gelmiştim. Yatak odasının duvarlarında acı iniltileri yankılanıyordu sürekli.

Bekledim yine. O halde acısı hafifleyene kadar kaldım. Başını çevirip gözlerini açarak Arapça, "Şuvey şuvey!" dediğinde bu kez anladım, yavaş yavaş yapmamı istiyordu yani. Birden yüklenmemi istemiyordu. Dün gece annesini götünden sikerken o da sürekli bunu söylemişti. Ancak Tahire'nin amı bu haliyle annesinin göt deliğinden de dardı.

Amında biraz daha bekledikten sonra ağır ağır gidip gelmeye başladım. Acısı bitmese de epey hafiflemişti. Ellerimi kalçalarına atıp biraz daha çektim kendime. Sikim amına daha kolay girip çıkmaya başlamıştı artık. Tahire dudaklarını emiyor, ısırıyordu yine. Ellerini de iki yana açmış çarşafı çekmeye devam ediyordu. Yaşından önce olgunlaşıp büyümüş memelerinin oynamasını gördükçe hızlanmaya başladım. Ama Tahire'nin, "Ahhhh, ııhhhh, şuveyyy, şuveyyy!" demesi ile durdum.

Belimi ve götümü ağır ağır oynatarak sikimi amında götürüp getirmeye başladım biraz sonra. Uzun zayıf bacaklarını omzuma attım. Hızlı bir sikiş olmasa da terlemiştim. Göğsümün ağarmış kılları ıslanmıştı. Ama ıslanmayan bir şey varsa o da Tahire'nin amıydı. Halen kuruydu ve bu da acı çekmesindeki baş sebepti. Kondom da bir yere kadar idare ediyordu. Yaşadığı gerilim ve korkuyla amı ıslanmamıştı bir türlü. Bu halde daha fazla devam etmek istemediğim için çıktım amından.

İnce kondom sikime yapışmış, üzerinde ikinci bir deri katmanı oluşturmuştu. Tahire ayaklarını koydu yatağa. Gözleri üzerimde geziniyordu. Yarağımı sıvazlarken yavaşça doğruldu ve Arapça bir şeyler söylerken dirseklerini yatağa dayayarak domaldı. Bu şekilde sikmemi istiyordu demek ki.

Arkasına geçtim hemen. Sikim kazık gibiydi zaten. Ayırdığı bacaklarının arasındaki amına yeniden bastırmaya başladım. Bu kez biraz daha kolay girdi sikim içine. Ancak gene de zorlanmaya devam ediyordu. Daha fazla bastırmayı bırakıp o şekilde sikmeye başladım. Tahire dirseklerini dayamıştı yatağa, götü havada kalmıştı. Domalmasını iyi biliyordu. Taş gibi sıkı, bembeyaz göt yanaklarını kavramıştım. Kaba ve güçlü ellerimin altında onun minik götünün etlerini sıkıyordum. Göt deliği de tüm çekiciliği ile karşımdaydı. Yavaş hareketlerle amında gidip gelirken aklım götüne kaymıştı. Amı böyleyse kim bilir götü nasıldır diye kendi kendime soruyordum.

Tahire'nin acılı iniltileri epey azalmıştı artık. Amı da sikimin etkisiyle biraz genişlemiş gibiydi. İnce kondom sikimle bir bütün olmuştu. Amının kuruluğu kondomu sikime yapıştırmıştı. Sağ başparmağımla göt deliğinin etrafında oynamaya başladım. Parmağımın ucunda minik kara deliği hissettikçe sikimden aldığım zevk de çoğalıyordu. Yavaşça bastırdım parmağımı götüne. Önce herhangi bir tepki gelmedi Tahire'den, ama sonra doğrulur gibi başını yana çevirdi. Arapça bir şeyler söyledi hararetli bir şekilde. Götüne bastırmamı istemiyordu anlaşılan. Çektim elimi, onu üzmek istemiyordum.

Terden sırılsıklam olmuştum artık. Saç diplerim, sakallarım, göğüs kıllarım terlemişti. Tahire'nin minik amı beni yormuştu. Belimi ve götümü oynata oynata hızlanmaya başladım. Amına daha çok ve sert şekilde giriyordu sikim. Tahire'den beklediğim tepki gelmedi, anlaşılan geçen zamanla beraber alışmış, acısı azalmıştı. Pompalıyordum şimdi amına. Minik amı sikimi boydan boya almaya başlamıştı artık.

Birkaç defa dibine kadar sokup amında bekledim. Sonra yeniden çıkardım yavaşça. Amının minik dudakları kıpırdıyordu. Aralık kalan amına yavaşça soktum ardından. Sikim yeniden dibine kadar içindeydi. Amı yine kuruydu, ama sıcaktı. Sikimden vücuduma bir sıcaklık yayılıyordu. O an boşalacak gibi oldum. Kendimi kastım, göt yanaklarım taş gibi sertleşti. Tüm vücudum ağaç kütüğü gibi katılaştı. Birkaç saniye sonunda rahatladım. Hemen amına boşalmak istemiyordum.

Tempomu gitgide artırmaya başladım. Amı genişlemişti artık. Sert şekilde pompalamalarıma kayıtsız, tepkisiz kalıyordu Tahire. Daha da hızlandım. Abanmaya, amına resmen zımbalamaya başladığımdaysa beklediğim tepkiyi vermekte gecikmedi. Arapça bir şeyler söylüyordu yine, ama artık onu dinleyecek halde değildim. Sikim boydan boya büyük bir hızla amına girip çıkıyordu. Göt yanaklarını, ince belini sıkı sıkı tutmuş, tırnaklarımı sert ve taze etine geçirmiştim. Benden kurtulmaya çalışsa da onu bırakmıyordum.

"Ha, kancık, kocan seni bırakıp savaşmaya mı gitti? Kocan savaşmaya mı gitti? Ha, konuşsana sürtük? Sen de anan gibi orospu mu olacaksın? Nenen gibi orospu mu olacaksın?" diye diye o an aklıma ne geldiyse söyleyip duruyordum. Kendimi kaybetmiştim. Tahire başını sağa sola oynatıyor, uzun saçları dalgalanıyordu. Acı çektiğini biliyordum ama aldığım zevk onun duyduğu acıyı unutturuyordu.

Yoğun ve tok 'Şop şop şop!' sesleri yatak odasını çınlatıyordu. Tıpkı nenesini ve annesini sikerken olduğu gibi aynı sesler Tahire'nin amından da geliyordu. Göt yanakları, kasıkları nar gibi olmuştu şimdiden. Ağlamaya başlamıştı sanki, konuşma seslerinin yerini ağlamaya benzer sesler almıştı çünkü.

Sonunda kendimi daha fazla tutamadım, Tahire'nin minik amına boşalmaya başladım. Her yanım gerilmiş, gözlerim kararmıştı. İliklerime kadar zevki hissettim. Kendimi Tahire'nin üstüne bıraktım. Ağırlığım altında ezildi resmen, altımda kaybolmuş gibiydi. Vücudu yatağa yapışmıştı. İnce uzun bacaklarını çırpıyordu. Kollarını oynatıp kurtulmaya çalışıyordu, ama nafileydi hepsi. Uzun bir zaman o halde kaldım. Vücudumda doğrulacak enerji kalmamıştı. Sikim halen amındaydı. Ara sıra bastırıyordum amına.

Bir ara sikimin kafasına kemiğe benzer sert bir şey dokundu sanki. O an Tahire'den, "Ihhhh!" diye derin bir inilti çıktı ki, kız ölüyor sandım. Tüm gücümü toplayıp çıktım amından. Hemen yanında sırtüstü bıraktım kendimi yatağa. Göğsüm aldığım şiddetli nefeslerle bir inip bir kalkıyordu dalgalı bir deniz gibi.

Tahire yatağa yapışmış gibiydi. Götünün tümsekliği balon gibi sönmüştü. Kıpkırmızıydı götü. Kondomlu sikim sallanıyordu. İçi döllerimle dolmuştu. Tahire ağlıyordu, yaşlı gözleriyle yavaşça doğruldu. Vücudu titriyordu, elleri ile yataktan zor destek alıyordu. Harika bir zaman geçirmiştim, ama kızın bu hali beni ister istemez üzdü. Arapça bir şeyler dedi, ama tabii anlamadım. Ben de zar zor doğrulup kalktım.

Bu güzel sikişin üstüne sıcak bir banyo iyi giderdi. Elinden tuttuğumda kendini kurtarmak istedi, ama, "Tamam, gel, banyo yapalım, gel!" dedim ve onu zorla banyoya götürdüm. Sikimden kondomu çıkarıp attım. Çişimi yaptıktan sonra sıcak suyu açıp altına girdim. Tahire bana bakarken elinden tutup, "Gel şöyle!" diyerek yanıma çektim. Lifi bolca sabunlayıp köpürttüm. Beyaz, uzun ve narin vücudunu güzelce sabunladım.

Sikim boşalmanın etkisiyle inmişti, ama Tahire'ye dokunmak erkeklik duygularımı hareketlendiriyordu. Lifin ardından duruladım vücudunu. Sonra da elime bolca şampuan ve duş jeli döküp o şekilde yeniden sabunlayıp yıkadım. Elimin altında vücudunun tüm kıvrımlarını hissediyordum. Daha önce siktiğim genç kızlar gibi değildi kesinlikle, Tahire çok başkaydı.

Sonrasında şampuanı gösterip saçlarını yıkamak istediğini anlattı hareketlerle. Şampuanı uzattım, eline bolca döktükten sonra uzun siyah saçlarını güzelce şampuanladı. Ben ise duş başlığı ile duruladım saçlarını. Tahire ile aramız düzelmiş gibiydi. Yüzünde gülümseme belirmişti. Yıkanmanın ardından bornoza sardım onu güzelce, saçlarını uzattığım havlu ile sardı. Arapça bir şeyler söyledi ama anlamadım. Ancak söylerken gülümsemesinden yaptıklarımın hoşuna gittiğini anladım.

Çıplak ayakları ile bana bir şey demeden salona geçti. Sehpanın üstünde duran meyve tabağına uzanıp birkaç üzüm tanesi attı ağzına. "Acıktın mı, yemek yemek ister misin?" diye sordum elimle gösterip. Çekinerek başını sallayınca, "Tamam, bekle!" diyerek mutfağa geçtim. Karım evde olmadığından kendime göre bir şeyler alıp yiyordum. Tahire'ye peynir, zeytin veremezdim. Hem ben de acıkmıştım. Arada bazen değişiklik olsun diye eve kebap söylerdim. Orayı arayıp iki tane dürüm söyledim. Üstüme bir şortla tişört giydim.

Tahire meyve tabağını silip süpürmüştü. Sikişmek benim gibi onu da acıktırmıştı anlaşılan. Yanına oturdum, ürkekçe bakıyordu. Ama önceki çekingenliği yoktu üstünde. Yanağından birkaç defa öptüm. Bornozun önünü açıp çıplak, dik ve sert sulu birer şeftali gibi olan memelerini avuçlayıp, sıktım. Tahire hiç ses etmedi bu anlarda, yalnız gıdıklanır gibi olmuştu. Eğilip memelerini emdiğimdeyse sikim yeniden sertleşmeye başladı. Derken zil çaldı, dürümcü gelmişti.

Tahire'ye, "Sen bekle, burada bekle, konuşma!" diyerek işaret ettim. Salonun kapısını aralayıp kapıyı açtım. Az sonra motorcu çocuk elinde siparişimle geldi. Sikim sertleştiği için kapının arkasında kalıp aldım elindekileri. Normalde yapmayacağım şekilde 50 lira uzatıp, "Üstü kalsın!" dedim. Çocuk, "Sağ ol amca!" diyerek neşeyle giderken kapıyı kapadım. Amca dediği adamın içerde kendisinden daha genç bir kızı siktiğini bilse ne düşünürdü acaba?

Tahire dürümü bir çırpıda bitirdi. Hatta benimkinin yarısını da ona verdim. Tatlı da söylemiştim. Büyük bir iştahla onu da midesine indirdi. Kız açlık çekiyordu evinde. İçim acıdı, ama onun için yapabileceğim bir şey yoktu. Onu sikmek karşılığında yüklü bir para vermiştim, ama giderken cebine biraz para koysam iyi olacaktı...

[Mehmet]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: