Kaymak Gibi Seks Hikayeleri!

Suriyeli Kiracılarım! (6)

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Suriyeli Kiracılarım! (6) (Mehmet 53 Y., İstanbul)

Gülsüm yatağın başında aynı şekilde ayakta dururken, "Hadi soyun!" dedim. Anlaması için de işaret yaptım. Ancak başını salladı sağa sola. Anlamadı herhalde diyerek yeniden, "Soyun, soyun, çıkar şunları!" dedim ve elimle işaret yaptım gene. Ancak Gülsüm yine başını sağa sola sallayınca (Çattık belaya!) dedim içimden.

Ancak Gülsüm elbisesinin eteklerinden tutarak yukarı kaldırdığında soyunmak istemediğini anladım. Bu işi soyunmadan yapmak istiyordu. Elbisesini dizlerinden yukarı kadar kaldırdı. Ayağına siyah kalın çoraplar giymişti. Çorabın üstünde de kırmızı ve siyah desenli tayt gibi bir şey vardı. Bana bakmıyordu, bakışlarını yere dikmişti.

O soyunmayınca ben soyunmaya başladım. Kıyafetlerimi tek tek çıkartırken Gülsüm'ün sabit bakışları aynı şeklini koruyordu. Elbisenin eteklerini tutmayı bırakmıştı. En sonunda külotumu da çıkardığımda iyice sertleşip havaya dikilmiş sikimle karşısındaydım. Başını iyice öne eğmişti bu sırada, nerdeyse kendi ayaklarına bakar bir haldeydi.

Elinden tuttuğumda çekmeye çalıştı elini. "Tamam, bu kadar yeter, buraya oyun oynamaya mı geldin sen!" dedim. Bunu sert bir ses tonuyla söylemiştim. Elini tuttum ve yataktan destek alarak domalmasını istediğimi gösterdim işaretle. Gülsüm bir şey demedi, ama ne istediğimi anlamıştı. Az sonra ellerini yatağa dayadı ve öne doğru iyice eğilerek domaldı.

Kalp atışlarım sanki bir koşucununki gibi atıyordu. Çok heyecanlıydım. Heyecandan ellerimin titrediğini fark ettim. Gülsüm başını öne eğmiş haldeydi yine. Sadece yatağa bakıyordu, başka bir şeyle ilgilenmiyordu.

Arkasına geçtim ve siyah elbisesinin eteklerini kaldırıp belinde topladım. Manzara olağanüstüydü. Kırmızı siyah desenli taytı kalçalarını ve götünü sıkmış, sarıp sarmalamıştı. Göt yanaklarının şişkin etleri taytın altında çıkıntı yapmıştı. Giydiği bol ve kapalı kıyafetlerinin altında bir hazine saklıyordu Gülsüm.

Taytın bazı yerleri sökülmüş, delinmişti. Ve o söküklerin, deliklerin altından kalçalarının ve götünün bembeyaz etleri görünüyordu. Daha Gülsüm'ün amına sokmadan ayakta boşalacak hale gelmiştim. Taytın lastiklerinden tutup sıyırırken altındaki beyaz pamuklu külotu da onunla beraber aşağı iniyordu. Az sonra kalçalarına kadar indirdim taytını ve külotunu. Nutkum tutulmuştu görüntü karşısında. 6 çocuk annesi, Arap güzeli Gülsüm'ün hazinesi tam karşımdaydı.

Bembeyaz, kıldan ve tüyden eser olmayan kalçaları ve göt yanaklarına nazaran siyah, hafiften uzamış kıllarla örülü amı müthişti. Ellerimi göt yanaklarına attığımda Gülsüm olduğu yerde titredi. Ama onunkinden daha büyük ve şiddetli bir titreme benim vücudumda gezindi. O kadar heyecanlıydım ki, sanki kerhaneye ilk defa milli olmak için gitmiş ergen bir çocuk gibiydim. Ne yapacağımı, nasıl başlayacağımı düşündüm. Derin birkaç nefes alıp sakin olmaya çalıştım.

Sonra eğildim, dizlerimin üzerine çöktüm ve göt yanaklarına küçük öpücükler kondurmaya başladım. Buz gibi soğuktu götünün yanakları. Gülsüm herhangi bir tepki vermiyordu. Hafiften pek de güzel olmayan, baharatımsı bir koku geliyordu üzerinden, ama beni durduracak kadar yoğun değildi.

Göt yanaklarını öperken bir taraftan da ellerimle yoğuruyordum. Kayınvalidesininkilere göre daha ufak kalsa da göt yanakları daha sert ve pürüzsüzdü. Dudaklarımı üzerinde gezdirmeye, dilimi çıkarıp yalamaya başladım az sonra. Dondurma gibi emiyordum aynı zamanda. Kendime hakim olmaya çalışıyordum bu esnada. Birdenbire boşalmamak için çabalıyordum.

Gülsüm'den bir tepki gelmiyordu yine. Kendini tamamen bana teslim etmiş gibiydi. Göt yanaklarını ve kalçalarını emdim, yaladım, parlattım geçen zamanda. Sonrasında taytını daha da aşağı sıyırdım külotuyla beraber. Bu esnada ne tepki verecek diye bekliyor, merak ediyordum, ama Gülsüm ruhsuz, cansız bir haldeydi. Sonunda taytını ve külotunu ayaklarına kadar indirdim.

Dizlerinin arkasından tuttum ve ayaklarını biraz açmasını gösteren bir işaret yaptım. Gülsüm'le işaret diliyle anlaşıyordum. Türkçe bilmese de işaretlerimi anlıyordu. Ayaklarını biraz yana kaydırdığında, "Tamam, güzel böyle!" dedim heyecanla. Yeniden göt yanaklarını kavrayıp öpmeye, emmeye başladım.

Göt yanaklarının arasındaki kıllı, biçimli amına dilimin ucuyla dokunduğumda Gülsüm yeniden titredi. Göt yanakları ve kalçaları buz gibiyken amının sıcaklığını hissettim dilimin ucunda. Dilimi daha da çıkardım dışarı ve sanki bir yaz günü dondurma yalıyormuşum gibi amını yaladım. Gülsüm aynı şekilde titrerken daha seri şekilde yalamaya başladım amını.

Amının siyah ve sert kıllarını hissediyordum, ama o noktadan sonra bunları düşünecek halde değildim. Göt yanaklarının etlerini kavradım ve ayırdım iki yana. Amıyla beraber ağzı kısa, siyah kıllarla örülü göt deliği de çıktı meydana. Münire Hanım'ın kıllı, derin göt yarığına inat gelini Gülsüm'ün göt yarığı bir genç kızınki gibi temizdi. Göt deliğinin ağzının terden dolayı ıslandığını gördüm. Gülsüm heyecandan ve korkudan titrerken, terliyordu aynı zamanda.

Çukurlaşmış göt deliğine bakılırsa kocasına kendini götten de veriyordu Gülsüm. Hem Münire Hanım'ın dediği gibi adetleri de bunu gerektiriyordu. Selman onu götünden sikmek istediğinde Gülsüm'ün buna itiraz etme şansı yoktu. Amına koyduğumun Selman'ı çok şanslıydı karısı yönünden.

Dilimin ucunu terlemiş göt deliğine değdirdiğimde Gülsüm yine titredi olduğu yerde. Ama bu öncekilere göre daha şiddetliydi. Ellerim göt yanaklarında ve kalçalarında gezinirken dilim bir amının bir göt deliğinin üzerinde gidip geliyordu. Amından 6 çocuk çıkmıştı ve amının derin yarığına dilimin ucunu sokuyordum. Gülsüm'ün titremeleri devam ediyordu.

Kıllı amına dilimi sokup çıkartır olmuştum bir süre sonra. Dilimde amının içinin sıcaklığını ve ıslaklığını hissediyordum. Acaba amı ıslanmaya mı başlamıştı, yoksa heyecandan mı böyle olmuştu bilmiyordum, ama bildiğim tek şey yaptığım işten büyük keyif aldığımdı. Kendimden geçmiş halde amını ve göt deliğini dillemeye, yalamaya devam ettim. Dilime ve dudaklarıma batan kıllarını önemsemiyordum. Ellerim kalçalarında, göt yanaklarında gezinmeye, vücudunun bembeyaz etini hissetmeye devam ediyordu.

Kıllı amının koyu kahverengi am dudakları güneşi gören bir çiçeğin yapraklarını açması gibi açıldı biraz sonra. Dil darbelerim artık etli am dudaklarına yönelmişti. Onları emiyordum, içime çekiyordum sanki pipetten bir şey içer gibi. Gülsüm'ün titremeleri çoğalmıştı. Am dudaklarına değen dilim onu daha hareketli yapmıştı.

Sikimden zevk sıvıları gelmeye başlamıştı. Artık daha fazla ileri gidecek mecalim de kalmamıştı. Onu bir an önce sikmek için yanıp tutuşuyordum. Ayağa kalktım, kalkık sikimi sıvazladım. Sikimin kafası iyice şişmişti. Hafifçe dizlerimi kırdım ve sikimi amına hizaladım. Kıllı amının derin yarığına bastırdığımda ve sikim hafif hafif içeri girmeye başladığında vücudum elektrik çarpılmış gibi sarsıldı. Birkaç saniye öyle bekledikten sonra bastırmaya devam ettim. Sonunda dibine, taşaklarıma kadar aldı amı sikimi.

İnanılmaz bir duygu yaşıyordum. Karımın yıllar önce bana verdiği zevkin bir benzeriydi bu. Kaç zamandır arzuladığım, düşlediğim kadının amına sokmuştum sikimi. Derin bir nefes alıp verdikten sonra sikimi yavaş yavaş sokup çıkartmaya başladım. Ben muhteşem bir zevk alırken, Gülsüm'den herhangi bir tepki gelmiyordu bu sırada. Sikim amının en derin noktalarına gidip geliyor, amının derin ve geniş boşluğunda yol alıyordu.

Amının içinin ıslaklığı sikimin üzerini gittikçe kaygan bir hale getirmeye başlamıştı. Amının içine yağ dökülmüştü sanki. Yavaş hareketlerim gittikçe hızlanmaya başladığında vücudumdaki tüm kaslar çekilir olmuştu. Ellerim belinde, götünün yanaklarında geziniyordu. Belinde topladığım siyah elbisesini daha yukarılara, sırtına doğru kaydırdım. Belinin ve sırtının beyazlığı siyah elbisesiyle tezat oluşturuyordu.

Başını iyice öne eğmişti Gülsüm. Görebildiğim tek şey sıkıca başına bağladığı türbanıydı. Onun dışında başını sağa sola hiç oynatmıyordu. Hızlandıkça kasıklarımın çarpması göt yanaklarında ve kasıklarında ses patlamaları yaratır olmuştu. Göt yanakları tıpkı kayınvalidesininkiler gibi löpürdüyordu. Aynı zamanda aldığım zevkle inlemeye başlamıştım. Pompaladıkça Gülsüm ileri doğru kayar olmuştu. Onu kendime doğru çekmeye başladım. Yarak darbelerimle öne gitmesini önlemeye çalışıyordum.

Zevk iniltilerime ve böğürtülerime karşılık Gülsüm'den tek bir ses bile çıkmaması sinirimi bozuyordu. Oysa gece vakti kocasıyla banyoda sikişmelerini dinlediğimde çıkardığı zevk iniltileri halen kulağımdaydı. Bütün gücümü kullanıyordum, karımı bile 30 yıllık evliliğimizde böylesine sikmemiştim belki de.

"Haa, amına koyduğumun sürtüğü... Kocan böyle sikebiliyor mu seni... Haa... Cevap versene... Amına koyduğum... Konuşsana sürtük... Kocan böyle sikiyor mu seni... Arap yarrağı değil bu amına koyduğum... Biz böyle sikeriz adamı... Haa... Konuşsana amcık... Türk yarrağı bu... Amına koyduğumun orospusu... Kocan mı gönderdi seni de... Haa... Anasından sonra karısını mı gönderdi... Amına koyduğum..." diyordum.

Kendimi kaybetmiş halde söylediklerimin arasında göt yanaklarına şiddetli tokatlar atmaya başladım. O ana kadar sesi soluğu çıkmayan Gülsüm'den Arapça sözler gelmeye başladı. "Haa, konuşmaya başladın mı sürtük... Amına koyduğumun sürtüğü..." dedim birkaç kez. Tokatlarım işe yaramıştı. Ancak Gülsüm kendini kurtarmaya çalışır gibi öne doğru kaymaya başlamıştı aynı zamanda.

Güçlü ellerimle belini kavradım ve kendime çektim. "Nereye, amına koyduğumun orospusu, nereye..." dedim bağıra bağıra. Hayvan gibi sikiyordum bunları söylerken. Gülsüm ise gene Arapça bir şeyler söylüyor bir yandan da, "Ahhh, ayyyy, ıyyy, ahhhh..." sesleri çıkartıyordu. Sonunda beklediğim sesleri çıkartmaya başlamıştı. "Hah, işte böyle, amına koyduğum, senin de hoşuna gitti haa, senin de hoşuna gitti..." dedim zevk iniltilerimin arasında.

Damarlarımda akan kanda ve kaslarımda ne kadar enerji ve güç varsa hepsini kullanmak, iliklerime kadar boşalmak istiyordum. Saniyeler birbirini kovaladıkça güçlü bir elektrik dalgası vücudumda gezinmeye başladı. Tüm kaslarım gerilmişti, beynim karıncalanmaya başlamıştı. Göz kapaklarım çekiliyor gibiydi. Büyük bir hışımla boşalırken pompalamaya, sikimi sokup çıkartmaya devam ettim.

Bu anlarda Gülsüm yine Arapça bir şeyler söylemeye devam ediyordu. Başını da oynatıyordu sağa sola. Kendimi kaybetmiştim. Döllerimi akıtıyordum amına oluk oluk. Hareketlerim yavaşlamaya başladığında vücudumda bir gram enerji kalmamıştı sanki. Ayakta duracak gücüm yok gibiydi. Gülsüm'ün bembeyaz göt yanakları ve kasıkları nar gibi kızarmış bir haldeydi. Benim kasıklarım da aynı şekildeydi.

Halen belinden tutuyordum ve Gülsüm de ileri doğru kendini atmaya çalışıyordu. Artık ellerimde onu tutabilecek kadar gücüm kalmadığında ileri attı kendini son bir gayretle. Sikim amından çıkarken sikimin kafasından halıya akıyordu döllerim. Odanın serinliğinde terlemiş, sırılsıklam olmuştum. Muhteşem bir sikiş ziyafeti çekmiştim Gülsüm sayesinde.

Gülsüm az sonra doğruldu. Oldukça sinirli görünüyordu. Yüzü kıpkırmızı, aynı zamanda terden ıslanmıştı. Gene Arapça bir şeyler söylüyor, eliyle bir şeyler göstermeye çalışıyordu. Ancak onu anlayacak halde değildim. Ayaklarına inen külotunu ve taytını yukarı çekti, üzerini toparladı ve bir hışımla çıktı odadan. Hemen ardından dairenin kapısının sert şekilde kapanma sesi geldi.

Ben alacağımı almıştım, gerisi umurumda değildi. Bir süre uzandım yatakta. Sonra da kalkıp banyoya geçtim. Güzelce yıkandım ve kendime geldim. Yatak odasına geçip eşofmanlarımı giyinirken kapı vuruldu. Kapının deliğinden bakınca Münire Hanım'ı gördüm. Gelininden sonra şimdi kendisi mi geliyordu? Doğrusu gelini iliklerime kadar kurutmuştu beni, Münire Hanım'a verecek bir şeyim kalmamıştı.

Kapıyı açtım, "Hayırdır?" dedim. "Beyim, az konuşalım mı?" deyince, "Geç içeri!" dedim. Münire Hanım salona geçince, "Beyim, sen ne yaptın?" dedi birdenbire. "Hayırdır, ne oldu?" dedim, şaşırmıştım bu sorusuna. "Beyim, şey etmişsin sen, içine attırmışsın kızın!" dediğinde, "Ee, ne olmuş?" dedim. "Olur mu beyim, ya gebe kalırsa ne olacak? Benim oğlan kaç zamandır bu kızın içine attırmıyor gebe kalmasın diye, ya şimdi gebe kalırsa ne olacak?" dedi. Oldukça korkmuş görünüyordu.

"Ben ne bileyim, o ara kendimi tutamadım!" dediğimde, "Kızcağaz sana demiş yapma, içime attırma demiş beyim, sen ne ettin..." dedi ağlamaklı bir sesle. "Ben ne bileyim ne dediğini, bir şeyler söylüyordu o ara, ama ne dediğini nerden bileyim ben, Arapça mı biliyorum ben..." dedim sinirle.

"Ya şimdi ne olacak, gebe kalınca ne olacak?" dediğinde, "Ne olacaksa olacak, ne bileyim ben ne olacak?" dedim. Yapacak bir şeyim yoktu o saatten sonra. "Merak etme, bir kere sikmekle gebe kalınmaz!" dediğimde, "Olur mu beyim, bu kız halen aybaşı görüyor. Biz zaten yokluk çekiyoruz, ne olacak gebe kalırsa?" dedi.

Bir sigara yaktım. Münire Hanım'ın sözleri canımı sıktı. Her şey güzel giderken birden bire boka sarmıştı. "Bir şey daha var beyim..." dedi Münire Hanım. "Ne var gene, sizin de dertleriniz bitmiyor!" dedim sinirli halde. "Sen insanlıktan mı çıktın beyim, o kızın hali ne öyle?" dediğinde, "O ne demek be, ne diyorsun sen?" dedim. "Nasıl şey etmişsin öyle, kızın orası ağrıyormuş!" dedi, suratı kızarmıştı bunu söylerken.

"Ben siktim mi böyle sikerim, bağırta bağırta!" dedim sigaramı içerken. Münire Hanım bir şey demedi bu sözüme, ama epey utanmıştı. Gidecekken, "Az bekle!" dedim. Cüzdanımdan biraz para alıp verdim, "Şununla bir şeyler alın eve. Haa, yarın akşam gene bekliyorum, ona göre, yoksa atarım hepinizi sokağa!" dedim. Pancar gibi kızarmış suratıyla baktı bir süre sonra hiçbir şey demeden çıkıp gitti.

Gülsüm'ü öküz gibi sikmiştim ve şimdi de amı ağrıyordu. Doğrusu Münire Hanım'ın bu sözlerinden hoşnut oldum. Ama gebe kalma konusunda söyledikleri beni germişti. Selman Gülsüm gebe kalmasın diye içine attırmıyordu demek ki. İyi de amına koyduğumun karısı, ben nerden bileyim bunu dedim içimden. Kalan sigaramdan birkaç nefes çekip söndürdüm.

Gülsüm beni fena yormuştu. Aç olsam da bir şey yiyecek halde değildim. Doğruca yatak odasına gittim ve yatağa girip derin bir uykuya daldım...

[Mehmet]

Seks Hikayeni Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
Kaymak Gibi 66Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: